HAKKIMIZDA

Firma Yetkilisi : YALÇIN BEYAZYÜZ

     10 yıllı aşkın deneyimi ile kendi sektöründe öncü ve lider firmalardan olma yolunda birçok başarıya imza atmış  Şirketimiz ayrıca çevre dostu projeleride desteklemektedir.  2,000 m² kapalı alana sahip tesisimizde Beyazdoor Metal firmamız; Samsun’da faaliyet gösteren ve çeşitli illerde birçok kurum ve kuruluşun ihtiyacı olan projeleri yüklenmiş, alanında yetenekli-profesyonel olan personelleriyle tüm sorumluluklarını başarıyla yerine getirmiştir.

Beyazdoor Metal firmamız; Çelik Çatı Uygulamaları, Çelik Konstrüksiyon Uygulamaları, Ferforje ve Demir Doğrama Uygulamaları, Özel Krom işleri, Merdiven, Yana Kayar Bahçe Kapıları ve daha birçok metal uygulamaların ( özel tasarım ) çalışmalarını hayata geçirmektedir.

MİSYONUMUZ

    Sürdürülebilen ve rekabetçi büyüme potansiyeli barındıran ‘’Stratejik portföyü’’ paydaşlarına değer kazandıracak biçimde yönetmek. Öncelikle İnsanın en önemli değerlerinden biri olan sağlığa, çağdaş standartlara, bütüncül kalite anlayışı içinde toplumun değerlerine saygılı hizmet anlayışı sunmak. Doğru kalite ve fiyat oranını dengeleyip, geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst noktaya taşımak.

VİZYONUMUZ

  Tutumları, yaşamları ve nihayetinde dünyayı değiştirmek için fikirlerin gücüne tutkuyla inanıyoruz.Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

BİZİ TAKİP EDİN

DESTEK & ÇÖZÜM HATTI

0544 828 4961

DESTEK & ÇÖZÜM HATTI

0544 828 4961